Vážení obchodní přátelé, Logo  
 
dovolujeme si Vám představit elektromontážní firmu ELMONT Tábor spol. s r.o., která vznikla jako pokračování dvou združení fyzických osob v roce 2000 zápisem do obchodního rejstříku u Krajského soudu v Českých Budějovicích.
Naše firma působí
po celém území České republiky.
Zaměřením naší firmy a hlavním těžištěm naší práce je elektromontážní činnost a elektroservisní práce v celém rozsahu. Pro naše odběratele realizujeme kompletní dodávky veškerých elektroprací t.j. silové i slaboproudé instalace, hromosvody, venkovní osvětlení, měření a regulaci, el. požární signalizace, průmyslové videokamerové systémy, el. zabezpečovací signalizaci a to včetně zpracování projektové dokumentace na výše uvedené druhy činností.
Naším přáním je pracovat dle potřeb a požadavků zákazníka s důrazem na vysokou kvalitu práce. Provedené práce předáváme s revizní zprávou elektro se závěrem: Bez závad, zařízení je schopné bezpečného provozu.
Dle požadavků zákazníka zajišťujeme i zednické práce po provedených elektromontážnch a odvoz stavební sutě a skládkování. Elektromateriál a osvětlovací tělesa nakupujeme za velkoobchodní ceny. Firma sestává z celkem 23 pracovníků, z toho 22 pracovníků je způsobilých k činnostem v elektrotechnice dle Vyhlášky č.50/78 Sb. §5 - §8. Všichni tito pracovníci absolvují pravidelná odborná školení zaměřená na předpisy v elektrotechnice a školení bezpečnosti práce. K těmto pracovníkům patří i dva revizní technici elektro, kteří provádějí revize elektrických zařízení v objektech třídy "A", a to jak revize výchozí, tak revize periodické po celém území České republiky.